Už dlouho jsem neřešil horší podporu, než u DYSON.CZ. Jejich podpora Chat/WhatsApp je asi AI only (a k tomu strašně hloupá). Tam nic nevyřešíte, někdy čekáte na jejich odpověď a oni Vás odpojí z důvodu nečinnosti. :-( Můžete sice napsat česky na klasický email
Jde o to, že v české verzi webu/aplikace nelze vyresetovat heslo. Po vyžádání resetu hesla Vám sice dorazí email s linkem na reset hesla, ale ten vede na tutéž stránku, kde můžete pouze znovu požádat o reset. Takže jste ve smyččce.
Jestliže jste už šediví a nervy Vám tečou, mám pro Vás řešení. Použijte USA verzi resetu hesla:
https://www.dyson.com/your-dyson
Ta naštěstí funguje.